Používaním stránok prevádzkovaných PROFIPILOT, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK
ilustrative picture

Aviatická party: Halloween v leteckom štýle

27.10.2013 | PR

Už vo štvrtok v Bratislave, v Club-e 39.

Poznáte to, o ľuďoch v letectve je všeobecne známe, že sú akoby iní. Od ostatných sa odlišujú vo viacerých veciach. Poďme sa pozrieť práve na tie, kvôli ktorým začínajú tieto riadky zrovna takto.

To, že väčšina ľudí chodí na akcie v piatok alebo v sobotu, asi nikomu netreba hovoriť. Ale čo tak fachmani od letectva? Pre tých je "naj" termín práve vo štvrtok. A prečo ten štvrtok?

Aviation Helloween Party 2013

Potvrďte svoju účasť na Facebooku

Letcom je úplne jedno, aký je deň. Proste, buď sú v službe alebo nie. A pritom nie je dôležité, či je to nedeľa alebo práve štvrtok. Ďalšou výnimočnosťou je to, že keď sa stretne takáto banda, každý si má s každým čo povedať. A to doslova!

No a keď to zhrnieme, teraz vo štvrtok je samozrejme aj halloween, takže práve preto vznikol nápad usporiadať prvú spoločnú party pre všetkých zamestnancov leteckých spoločností, ale aj nadšencov, ktorí letectvom žijú pod názvom Aviation Helloween Party 2013.

Kedy? 31.10.2013 o 21:00
Kde? v CLUB-e 39 v Bratislave – Mlynskej doline
Program? Všetko možné v súvislosti s aviatikou - od filmov až po drinky na aviatickú tému.

Aj zadarmo!

Každý držiteľ Crew card, ID card leteckej spoločnosti alebo letiska, akejkoľvek licencie vydanej Leteckým úradom SR alebo žiackeho preukazu má vstup grátis. Ostaní platia 7 eur. Pozor, dámy zaplatia iba tri eurá. Ktovie, ako na tom budú reportérske celebrity z magazínu ProfiPilot. Určite sa tam však niekto z nás ukáže, a tak budete mať skutočnú možnosť uvidieť nás naživo.

A keďže je ten Helloween, tak uniformy letušiek a pilotov prenechajte smrteľníkom a vy dojdite v bláznivých maskách, ktoré budeme odmeňovať :)

Potvrďte svoju účasť na Facebooku

Diskusia k článku

Zobraziť celú diskusiu
načítavam...