Používaním stránok prevádzkovaných PROFIPILOT, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK

ProfiPilot.sk predstavuje zoznam lietadiel - SLOVENSKÝ LETECKÝ REGISTER

26.6.2008 | Admin ProfiPilot.sk

S radosťou Vám oznamujeme, že v uplynulých dňoch sme spustili do beta prevádzky on-line Slovenský letecký register na našom portáli..

Keďže náš „flexibilne“ fungujúci Letecký úrad Slovenskej Republiky neposkytuje komplexne spracovanú aplikáciu so zoznamom lietadiel registrovaných pod slovenskými leteckými značkami ( OM ), rozhodli sme sa spracovat vlastnú on-line aplikáciu, ktorá bude prehľadným spôsobom zobrazovať lietadlá, ktoré sú registrované v Slovenskej Republike.

V súčasnej dobe aplikácia - zoznam lietadiel umožňuje zobrazenie typu lietadla, jeho imatrikulačnej značky a výrobného čísla. Zobrazené sú tiež informácie o majiteľovi a prevádzkovateľovi konkrétneho lietadla a ďalšie doplňujúce informácie (napr. o predchádzajúcich prevádzkovateľoch, alebo predchádzajúcich imatrikulačných značkách).

SLOVENSKÝ LETECKÝ REGISTERzoznam lietadiel je prepojený na databázu fotografií lietadiel, ktorá funguje na našom serveri a podľa konkrétneho kľúča zobrazuje k vybranému lietadlu všetky fotografie, ktoré sú obsiahnuté v našej fotogalérií.

V súčasnosti spolupracujeme s poprednými slovenskými leteckými fotografmi – spottermi, ktorým zároveň ďakujeme za poskytnutie ich fotografií do leteckého registra.

Jedným z našich cieľov je ponúknuť prehľadné a jednoduché zobrazenie lietadiel a prislúchajúcich informácií k nim.

SLOVENSKÝ LETECKÝ REGISTERzoznam lietadiel ProfiPilot.sk nájdete na adrese http://register.profipilot.sk kde sú lietadlá rozdelené abecedne podľa názvu lietadla.


Pre zjednodušenie a rýchlejší prístup môžete do leteckého registra pristupovať aj priamo zadaním nasledovnej adresy:
http://register.profipilot.sk/OM-ABC


pričom fráza „OM-ABC“ je imatrikulačným znakom konkrétneho lietadla. Po zadaní sa Vám zobrazia informácie týkajúce sa Vami vybraného lietadla.

Príkladom môže byť zobrazenie nasledovných detailov k lietadlám:

http://register.profipilot.sk/OM-NGH - Boeing 737-700 leteckej spoločnosti Sky Europe Airline

http://register.profipilot.sk/OM-TOP - Zlin Z-137T Turbo Čmelák leteckej spoločnosti AERO SLOVAKIA

atď.

Veríme, že sa Vám nový systém páči a zachováte priazeň nášmu serveru ProfiPilot.sk


Diskusia k článku

Zobraziť celú diskusiu
načítavam...