Používaním stránok prevádzkovaných PROFIPILOT, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK
ilustrative picture

Z Bratislavy do Moskvy už každý deň

8.9.2011 | Admin ProfiPilot.sk

Ruská letecká spoločnosť UTair od 6.9.2011 zvýšila počet letov medzi Bratislavou a Moskvou z pôvodných štyroch na sedem týždenne. K doterajším letom v pondelok, stredu, piatok a nedeľu s odletom z Bratislavy o 13:50 hod. (z Moskvy o 12:00 hod. miestneho času) tak dopravca pridáva pravidelné lety i na zvyšné dni v týždni – utorok, štvrtok a sobotu. Dopravca lieta na linke lietadlom typu Bombardier CRJ-200..

Výhodné spojenie z Bratislavy na Letisko Vnukovo ponúka jedinečnú príležitosť pre cestujúcich zakúpiť si letenku nie len do Moskvy ale zároveň využiť nadväzné linky do destinácií Krasnoyarsk, Barnaul, Novosibirsk, Omsk, Tomsk, Surgut, Tyumen, Ufa, Syktyvkar, Samara, Volgograd a množstvo ďalších cieľov v ponuke UTair. Cestujúci môžu využiť aj výhody vernostného programu STATUS, ktorý poskytuje bonusy v podobe leteniek zdarma výmenou za získané body za každý uskutočnený let, ako aj mnoho ďalších príležitostí.

Diskusia k článku

Zobraziť celú diskusiu
načítavam...