Používaním stránok prevádzkovaných PROFIPILOT, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK
ilustrative picture

Ryanair rozdáva letenky z Bratislavy

3.3.2015 | redakcia

Bratislavskú bázu otvorí Ryanair už koncom tohto mesiaca

Až osem leteniek rozdá Ryanair a bratislavské letisko v priebehu marca, aby pripomenul otvorenie svojej novej bázy pre dve leitadlá a dve nové linky do Madridu a Atén. Do súťaže sa možno zapojiť na stránke www.bts.aero, kde treba odpovedať na 5 otázok. Súťaž prebieha od 2.3. do 30.3. pričom výherca, ktorý získa dve spiatočné letenky bude vyžrebovaný každý pondelok (9.3. 16.3. 23.3. 30.3. ) 

Výherca získa certifikát platný šesť mesiacov od dátumu vydania, vďaka ktorému si môže rezervovať akúkoľvek trasu svojej cesty okrem letov počas mesiacov júl a august. 

Počas leta ponúkne írska nízkonákladovka spolu 64 letov týždenne do sedemnástich destinácií, pričom plánuje prepraviť až milion cestujúcich. Väčšieho počtu cestujúcich sme sa mali dočkať aj vďaka novým linkám spoločnosti NIKI, no namiesto apríla príde rakúsky prepravca až v októbri. Verme, že už definitívne a neskôr aj s prípadnými ďaľšími destnáciami.

Diskusia k článku

Zobraziť celú diskusiu
načítavam...