Používaním stránok prevádzkovaných PROFIPILOT, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK
ilustrative picture

Novinky pre Bratislavu prídu 4. decembra. Možno aj s FlyNiki

27.11.2014 | Peter Steigauf

Nová linka do Bruselu

Presne o týždeň, 4. decembra, prebehne na bratislavskom letisku tlačová konferencia. Bude sa týkať noviniek, ktoré si najväčšie slovenské letisko pre cestujúcich pripravilo. Informáciu pre ProfiPilot potvrdila hovorkyňa letiska Veronika Ševčíková.

V novembri sme sa dozvedeli, že od marca zriadi Ryanair v Bratislave bázu s dvoma lietadlami, k čomu pribudne aj nová linka do Madridu, od decembra sa bude lietať do Dubaja a už teraz je jasné, že noviniek bude ešte viac.

Podľa dostupných informácií by malo ísť o lety pre ruskú klientelu z lokalít ako Zauralsko či Sibír a uvažuje sa aj o spojení s Čínou. Letisko plánuje i lety do európskych metropol, akými sú Paríž, Amsterdam či na londýnsky Heathrow.

Do Bratislavy by mal začať lietať prepravca FlyNiki. Cestujúci by sa s ním mohli od apríla 2015 dostať do Bruselu (11-krát týždenne), píše portál Planecrazy.sk. Hlavné mesto Belgicka by však nemuselo byť jedinou destináciou.

Súvisiace články

Diskusia k článku

Zobraziť celú diskusiu
načítavam...